BİZ SİZİ ARAYALIM!
Nakliyat ihtiyacınızı bize bildirin, uzman ekibimiz sizi arasın. Nakliyat hizmetlerimiz hakkında size daha detaylı bilgi verelim, kafanızda oluşan soru işaretlerini giderin!
HEMEN TEKLİF AL

Müşteri Yorumları

Anasayfa » Müşteri Yorumları

Tüm ev eşyalarımızı Kocaeli’den İstanbul’a taşıyan Bekiroğlu Nakliyat’a çok teşekkür ederim. Tüm hizmet kapsamında firma sahibi ve çalışanlarının yardımsever yaklaşımlarının hakkını teslim etmem gerek. Bizler için eziyetten öte olan taşınma derdini, işinde uzmanlarla gerçekleştirdiğinizde eziyet olmaktan çıktığını görüyorsunuz. Taşınmamız esnasında yardımsever yaklaşımları için, bütün ekibe teşekkür etmek isterim. Randevulaştığımız saatten önce gelip, çözüm odaklı çalıştıkları için ayrıca memnun kaldım. Selamlar…

Ersin Kalaycı

Bekiroğlu Nakliyat ile ilk defa taşınma hizmeti aldım. Tüm eşyaların İzmir’den eksiksiz ve en önemlisi zamanında geldi. Fazladan ricalarım konusunda beni kırmadan ellerinden geleni yaptılar, gerçekten taktir ettim. Güler yüzlü ve işini düzgün yapan bir firma. Güvenle eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Emrah Balaban

Taşınmak bizim için en büyük külfetlerden biridir. İlk defa hiç karışmaya ihtiyaç duymadan, işini tertemiz yapan bir nakliyat firması ile karşılaştık. Bu kadar taşındım, hiç bu kadar kolay olabileceğini tahmin etmemiştim. Çok iyi planlama yapıyorlar, tavsiye derim.

Murat İnceefeDükkan Sahibi

İlk kez bir nakliye firması ile taşınıyorum, sağ olsunlar Bekiroğlu’ndan gelen ekip olabildiğince dikkatli ve güleryüzlü arkadaşlar. Hepsinin emeğine sağlık. Aldıkları parayı hak ediyorlar. Size tavsiyem hiç araştırma yapmadan direkt firma ile irtibata geçin ve gerisini onlara bırakın.

Aslı BalkayaEv Hanımı