BİZ SİZİ ARAYALIM!
Nakliyat ihtiyacınızı bize bildirin, uzman ekibimiz sizi arasın. Nakliyat hizmetlerimiz hakkında size daha detaylı bilgi verelim, kafanızda oluşan soru işaretlerini giderin!
HEMEN TEKLİF AL

Asansörlü Ofis Taşıma

Anasayfa » Asansörlü Ofis Taşıma

Asansörlü Ofis Taşıma kapsamını etkileyen dört ana faktör şunlardır:

1. İşletmenizin büyüklüğü. Kendinizi “küçük” olarak tanımlamak burada kesmeyecektir. Tam olarak kaç iş istasyonunu sökmeye ve tekrar monte etmeye ihtiyacınız olacak? Uygun şekilde düzenlenmesi ve kablolanması için kaç masa gerekecek? Kaç tane sunucuya ihtiyacınız var?

2. Yeni alanınızın durumu. Ağınızı ve Internet ve kablolama da dahil olmak üzere istediğiniz ofis düzenini destekleyecek altyapıya sahip mi? Bir sunucu odası oluşturmanız gerekecek mi? Konferans odası, toplantı yapmanız için gereken tüm özelliklere sahip olacak şekilde yapılandırılacak mı?

3. Taşınma sürecinin ne kadarını dış kaynak kullanıyorsunuz. Ekipmanlarınızı fiziksel olarak taşımak için BT ekibinizin sizi siteden siteye izlemesi gerekecek mi, yoksa personel bunu yapabilir mi? Kurumunuzda iş istasyonlarınızı kurabilecek biri var mı?

4. Mevcut ekipmanınız. Sadece ekipman mı nakledin, yoksa yeni bir donanım mı satın almanız gerekecek? (Not: Kesinlikle gerekli olmadıkça, büyük ölçekli bir yükseltme projesini bir hamle projesi ile birleştirmenizi önermiyoruz, çünkü bu durum ortaya çıkan sorunların kaynağının izole edilmesini zorlaştırabilir.)

Sonuç olarak, Asansörlü Ofis Taşıma sürecine ne kadar taşınacak parça katılırsa, işi doğru yapmak için ne kadar emek gerekir ve o kadar çok yatırım yapmanız gerekir.