BİZ SİZİ ARAYALIM!
Nakliyat ihtiyacınızı bize bildirin, uzman ekibimiz sizi arasın. Nakliyat hizmetlerimiz hakkında size daha detaylı bilgi verelim, kafanızda oluşan soru işaretlerini giderin!
HEMEN TEKLİF AL

Asansörlü Nakliyat

Anasayfa » Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat işinde uzman ve eşyalarınızı kusursuz sistemde yeni adresinize taşıma çözümleri sağlayan; Bekiroğlu Asansörlü Nakliyat eşya taşıma işini ustalıkla yapan ve bu sistemde eşyalarınızı yeni adresinize teslim eden profesyonel taşıma çözümleri sağlayan nakliye şirketi olup, eşyalarınızı zarar görmeden yeni adresinize teslim edecektir. Sizlerin ise tek yapması gereken ev eşyalarınızı yada kurumsal eşyalarınızın; Bekiroğlu Nakliyat güvencesi ile asansörlü eşya taşıma işlemine tabi tutulmasıdır. Asansörlü nakliye çözümleri ile her daim akılda kalıcı hızlı ve zamandan tasarruf eden sistemde nakliye çözümleri sağlayan taşıma firmamız eşyalarınızın sorunsuz şekilde transfer edilme işleminde büyük rol oynayacaktır. Asansör ekipmanına yüklemesi balkon yada cam aracılığında transfer edilen eşyalarınızın, ambalajlama işlemi nakliye işlemine başlanıldığı ilk etap da yapılmakta olup, yüklemesi yapılan her bir eşya eşya paketleme işlemine tabi tutulmaktadır.
Ambalajlama çalışmalarımızı her taşıma için tek kullanımlık malzemeler aracılığında yapmaktayız. Tek kullanımlık paketleme malzemelerimiz aracılığında paketlenen her bir eşyanın dış dünya ile teması kesilmiş olup, nakliye esnasında sorunsuz şekilde taşıma aracına transfer edilme işlemi sağlanmaktadır. Uygun fiyat politikası ile sizlere günümüz teknolojisinin en hızlı taşınma sistemi olan asansörlü nakliyat çözümlerimizden faydalanmanız için geniş araç filosu ile sorunsuz nakliye hizmetleri sağlayan taşıma firmamız her daim hizmetinizde olup, sizlerin memnuniyetini sağlayacaktır. Geniş asansörlü nakliyat sisteminde sağladığı nakliyat çözümleri ile fark yaratmış olan; Bekiroğlu Asansörlü Nakliyat hizmetlerinden faydalanmak ve sorunun nükse etmediği keyifli taşınma hizmeti alacağınız; Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile ilgili fiyat teklifinizi alabilirsiniz.